تولید محتوا برای رپورتاژ آگهی

چگونگی نوشتن و یا تولید محتوا برای رپورتاژ آگهی

برای نوشتن متن یک رپورتاژ آگهی و کمک به بهبود سئوی سایت نکات مهمی را می بایست در نظر گرفته و رعایت کنید
شخص نگارنده می بایست با توجه به موضوعی که می خواهد در مورد آن محتوا را تولید کند ایده ای به صورت کلی در ذهن داشته باشد.

seo
seo
 • نوشتن تیتر مناسب:
  تیتر می بایست مناسب و گیرا و جذاب باشد تا خواننده به آن جذب شود و متن را تا آخر مطالعه کند، در تیتر می توانید از کلمه کلیدی اصلی استفاده کنید.
 •  کلمات کلیدی:
  نگارنده یا تولید کننده محتوا می بایست کلمات کلیدی مورد نظرش را پیدا کند ( در این زمینه می تواند از چکرهای گوگل و یا ردیاب های سئو استفاده نماید ) و یا با مشورت کارشناسان حرفه ای می تواند کلمات کلیدی را تعیین کند، خلاصه می بایست بهترین کلمات با بیشترین جستجو را پیدا کند. و از بین کلمات کلیدی یک کلمه را کلمه اصلی یا کانونی سایت خود قرار دهد.
 • نیازهای مشتری:
  در هنگام تولید محتواحتما به نیاز های مشتری فکر کنید مثلا همیشه یادتان باشد که، چرا و چگونه هایی که برای خواننده به وجود می آید را پاسخ داده باشید، متن جذاب و قابل انتشار برای سایت ها تولید کنید و موضوعات مهم را سطحی در نظر نگیرید و جهت گیرایی تولید محتوا سعی کنید مخالف سایر رقیبان بنویسید. به عنوان مثال همه در مورد کیفیت ورزش کردن می گویند شما سعی کنید به زمانبندی و خوراک و سایر امورات ورزش بپردازید خلاصه متفاوت باشید.
 • الگوریتم های گوگل:
  هر چند وقت یکبار الگوریتم های گوگل را مطالعه کنید و نوشتن رپورتاژ خبری و یا محتوای خود را بر اساس رعایت آنها بنویسید. مثلا حواستان باشد که چه تعداد کلمات کلیدی در متن باشد یا لینک گزاری چه تعداد باشد لازم است نکات نگارشی را هم رعایت کنید مثلا کاما و ویرگول و سایر را رعایت کنید تا مخاطب متوجه معنای درست جملات شما بشود.
 • کلی گویی نکنید:
  در محتوایی که تولید می کنید تمام نکات را توضیح دهید تا مخاطب اطلاعات کاملی داشته باشد و متن شما را با خیال راحت بپذیرد و به بیراهه نرود یا مشکلات حداقلی حرفه مورد نظر را بشناسد.
 • تعداد کلمات کلیدی:
  حواستان به تعداد کلمات کلیدی استفاده شده در متن باشد مثلا استفاده از کلمات کلیدی میتواند بین ۲ الی ۳ درصد کل کلمات در یک متن باشد. با زیاد نوشتن کلمات کلیدی معنای جملات خراب می شود و تکرار کلمات کلیدی از جذابیت رپرتاژ خبری می کاهد.
 • تعداد کلمات:
  سعی کنید حتما محتوای شما طولانی باشد زیرا گوگل مقالات کوچک را کپی برداری محسوب میکند و به مقالات کمتر از ۵۰۰ کلمه نمره منفی می دهد و با اصلا انها رابه عنوان مقاله در نظر نمی گیرد بهتر است محتوای تولیدی شما از ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه باشد.
 • معرفی کالا و یا خدمات:
  داخل محتوای تولید شده حتما شرکت تولید کننده و یا کالایی که در مورد آن محتوا تولید می کنید را به طور کامل معرفی کنید . راه های ارتباط با آن شرکت نیز گفته شوند خلاصه جای سوال در ذهن مخاطب باقی نگذارید
 • استفاده از کلیه صفحات سایت:
  حواستان باشد تمام صفحات در یک سایت باید دیده شوند مثلا اگر صفحه ای در سایت دیده نشود به مرور زمان نمره آن شفحه از طرف گوگل در نظر گرفته نمی شود پس بهتر است با لینک دادن صفحات بهم مخاطب را طوری راهنمایی کنید که تمام صفحات دیدن کند و ضمنا حواستان باشد اگر مطلبی را در سایت قرار میدهید در گوشی هم درست نمایش داده شود چون امروزه اکثر افراد با گوشی سرچ می کنند پس حواستان به نسخه موبایل هم باشد..
 • لینک های فالو و نو فالو:
  بعد از تهیه متن ( تولید محتوا ) و استفاده مناسب از کلمات کلیدی شما می توانید بر روی چند تا از کلمات کلیدی لینک فالو و یا نو فالو از سایت خود را قرار دهید تعداد لینک های فالو و نو فالو نیز مبحث جداگانه ای است که در مقاله های بعدی توضیح داده می شود، فقط همین قدر بدانید که سایتها ۳ تا ۵ لینک فالو داخل رپورتاژ درج می کنند. خلاصه از اینجا به بعد شما می توانید محتوای تولید شده را به عنوان یک رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری در سایت های هدف قرار دهید.
 • زمان بندی سئو:
  طرح مناسب یک سئو تقریبا شش ماه به طول می انجامد پس فکر نکنید با درج یک رپورتاژ و یا لینک در چند سایت به رتبه اول گوگل در کلمه مورد نظر می رسید . بهتر است بدانید شما رقیب دارید و آنها هم بی کار نمی نشینند. پس صبور باشید و کارتان را به درستی انجام دهید.
 • سخن پایانی:
  اگر حوصله رعایت این نکات و یا وقت آن را ندارید، سامانه لینک ساز با کارشناسان مجرب و با هماهنگی شما محتوایی استاندارد برایتان تولید می کند و مناسب درخواست شما کمپین مناسبی تهیه می کند و در سایر خبرگزاری ها و سایت ها درج می کند . جهت تولید محتوا و درج رپورتاژ آگهی لطفا از طریق تیکت یا ایمیل با ما در ارتباط باشید