چرا از لینک ساز بک لینک بخریم ؟

لینک ساز سامانه هوشمند خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی با داشتن طیف بسیاری از سایت های مختلف که توسط کاربران در سایت قرار داده شده توانایی قرار دادن بک لینک های سایت شما و هم چنین انتشار رپورتاژ آگهی های شما را دارد، همچنین در این سامانه شما میتوانید با ثبت سایت و یا وبلاگتان خود فروشنده شوید و با دریافت سفارش توسط کاربران لینک ساز از این سایت درآمد کسب کنید.

خرید بک لینک از لینک ساز

به جرعت میتوان لینک ساز را به عنوان یکی از محبوب ترین سامانه های خرید و فروش بک لینک در ایران دانست که جز پر مخاطب ترین سایت های خرید و فروش بک لینک میباشد. این سامانه در اوایل سال 99 شروع به فعالیت نمود و توانست در مدت زمان بسیار کمی جای خود را میان خریداران و فروشندگان بک لینک باز کند و جز مراجع سئو کاران قرار گیرد. از دیگر دلایلی که به محبوبیت این پلتفرم می افزاید میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  • قیمت بسیار پایین
  • امنیت در خرید و فروش بک لینک
  • خودکار بودن سامانه
  • وجود اطلاعات کامل از سایت فروشنده
  • نبود هیچ واسطه ای بین خریدار و فروشنده

لینک ساز هیچ پورسانتی از فروشنده و خریدار دریافت نمیکند!

بله این سامانه هیچ پورسانتی از خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ دریافت نمیکند که همین امر یکی از دلایل بسیار تاثیر گذار در افزایش محبوبیت لینک ساز میباشد.

همچنین تمامی بک لینک ها خریداری شده از سامانه لینک ساز به صورت فالو میباشد. ( اگر آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم مقاله تفاوت لینک فالو و نو فالو را مطالعه کنید )