خرید بک لینک از لینک ساز

لینک ساز

سامانه هوشمند خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی که فعالیتیش را در ابتدای سال 99 آغاز کرد و توانست در مدت زمان بسیار کمی توجه عده زیادی از متخصصان سئو را به خود جلب کند در ادامه به معرفی این سامانه میپردازیم.استفاده و خرید بک لینک یکی از روش هایی میباشد که بسیاری از سئو کار ها برای بهبود رتبه سایت مشتری در کلمات کلیدی استفاده میکنند و مشتری تاثیرات بسیار زیادی در این کلمات کلیدی مشاهده میکند، اما سئو کار بک لینک ها را از کجا و چطور تهیه میکند؟

خرید بک لینک

در سال های گذشته با توجه به عدم وجود سامانه های هوشمند برای خرید بک لینک سئو کار با بررسی سایت های مختلف و همچنین ارتباط گیری با پشتیبانی سایت ها بهترین موارد را برای خرید بک لینک انتخاب و از مشتری هزینه ای برای این کار دریافت میکرد تا خرید بک لینک را برایشان انجام دهد. اما با روی کار آمادن سامانه هوشمند خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی تحولی جدید در این زمینه ایجاد شد.

خرید بک لینک بدون تخصص

با روی کار آمدن سامانه لینک ساز واسطه ها در خرید و فروش بک لینک به کنار رفتند، فروشنده و مشتری هر دو میتوانند در این سامانه تعامل داشته باشند و بدون پرداخت هزینه به واسطه ها اقدام به خرید و فروش بک لینک کنند.

بک لینک بک کیفیت

در سامانه لینک ساز، سایت های ثبت شده از طرف فروشندگان ابتدا در توسط کارشناسان لینک ساز بررسی و در صورت داشتن معیار های کافی و کیفیت مطلوب جهت انتشار بک لینک در لیست فروشندگان قرار میگیرند، پس شما میتوانید با خیال راحت به خرید بک لینک از لینک ساز بگردازید.

خرید بک لینک